Tagastused 30 päeva jooksul

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul.

30-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab kaup olema kasutamata,originaalsiltidega  ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, millele märkida

Nimi ja tel. number

Tellimuse number

ning saata see e-posti aadressile info@wilsonpro.ee hiljemalt 30 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt, vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama (omniva Laagri Veskitammi selver) pakiautomaati. saaja:Trade Port OÜ, tel. 5020991 või toimetama selle muul viisil aadressille Herne 28 10135 Tallinn. Veebipood tagastab kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 10 päeva möödumisel arvates tagastuse kättesaamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@wilsonpro.ee

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul