Tasuta transport Eestis alates 50 EUR

Kiire ja turvaline tarne

Kõik kaubad toovad Sinuni meie head tarnepartnerid, kas ukseni või pakiautomaati.

Ekspert klienditeenindus

Meie teenindajad on sõbralikud ja ootavad Sinu kõnesid ja kirjasid. Võta julgesti ühendust.

Mugav ostukogemus

Oleme panustanud palju aega ja energiat, et ostukogemus Sinu jaoks võimalikult mugavaks teha. Naudi!

BLADE V9

Uudised

Wilson lõi “teravama” Blade V9

11. jaan 2024,10:00am EST

Uus Wilson Blade v9 suurendab stabiilsust kogu raami ulatuses. Profituuridel enim kasutatud tennisereket sai lihtsalt natuke teravamaks. Wilsoni uue Blade v9 1. veebruari väljalase – jah, Australian Openi profid kasutasid juba uusi raame – keskendub selgelt konkurentsivõimelistele mängijatele, kes on Blade’i omaks võtnud ja selle kõrgeimal tasemel populaarseks teinud.

Alates Aryna Sabalenkast kuni Madison Keysini ja Stefanos Tsitsipasest kuni Alex de Minaurini on Blade’i reketifrantsiisi valinud mängijate nimekiri andnud Wilsonile selge suuna esimesele värskendusele kahe aasta jooksul frantsiisile, mis käivitati algselt 2006. aastal.

“Meil on vedanud, et Blade on vastu võetud paljude tõsiste ja innukate konkurentsivõimeliste mängijate valitud reketiks,” ütleb mulle Wilsoni reketite ülemaailmne tootedirektor Michael Schaeffer. “Tahtsime väga veenduda, et kõik uuendused sobivad sellele mängijatüübile hästi. Meid ajendas mõte teha teravam Blade.”

Wilson Blade v9 uus visuaalne välimus on mõeldud selleks, et anda sellele professionaalne “tööriista” välimus.

Ja see tähendab stabiilsema disaini loomist, mis annab mängijatele tunnetuse olenemata olukorrast.StableFeel on Blade v9 peamise tehnoloogiline värskendus. Insenerid uuendasid süsinikkiu paigutust, et parandada stabiilsust 10%, mõõdetuna selle järgi, kui palju reket keskelt väändub. Stabiilsus on see, mida  mängijad otsivad, et kui nad löövad, ei hakka reket kõikuma ja nad saavad soovitud tunnetuse.”

Chicago disainimeeskond tegi selle teoks. “Me tunneme, et teame, kuidas inseneri seisukohast erinevaid hoobasid tõmmata, et saada soovitud paindeprofiil,” ütleb Schaeffer. “Blade’i jaoks olime väga selged, et tahame seda stabiilsemaks muuta.

Blade’i frantsiis sündis N Blade’ina 2006. aastal. Uuendused muudkui tulid, lisades iga kord uusi tehnoloogiaid, kaotamata mineviku kvaliteediuuendusi. Näiteks Blade v9-l on endiselt punutud grafiit ja basalt, mis võeti esmakordselt kasutusele Blade v5 ja DirectConnecti tehnoloogias, mida esmakordselt tutvustati v8-s, mis toob süsinikkiu käepidemesse  kuni otsakorgini, et parandada tunnetust ja stabiilsust, on endiselt kasutusel.

Wilson Blade v9 väljalaskega kaasneb täielik tooteseeria.

“Aasta-aastalt muutub Blade aina paremaks ja on rohkem häälestatud, kui me tehnoloogiaid üksteisele lisame,” ütleb Schaeffer. “See on parim pilt järk-järgulisest innovatsioonist ja meie tooteid kasutavate sportlaste tundmaõppimisest.”

Schaefferi sõnul on tasakaal selles, et praegust frantsiisi kasutavad mängijad oleksid õnnelikud, tehes samal ajal uuendusi toote täiustamiseks. “Me hoolitsesime selle eest, et lahendaksime endiselt kõik tarbijate valupunktid, kuid ei võõrandaks neid, kes armastavad praegust Blade’i.”

“Blade on olnud minu reket sellest ajast, kui ma mäletan, ja see on reket, mida ma usaldan, et see viib mind läbi karjääri kõige raskemate ja parimate matšide,” ütleb Sabalenka, WTA nr 2. “Olin väga põnevil, kui Wilson tegi uue ja täiustatud versiooni värskendused.”

V9 jaoks on uus ka uus click and go otsakaitse ja klambri süsteem, mis võib peagi leida tee teistesse reketiseeriatesse. Schaeffer ütleb, et agressiivsed Blade’i mängijad kipuvad otsakaitse kiiresti maha kandma, mille asendamine võib olla tülikas. Uus click and go süsteem muudab seda ja  võimaldab klõpsamise asendamise meetodit, luues lihtsa 25-sekundilise otsaplastiku vahetuse, mis rõõmustab keelestajaid.

Wilson Blade v9 klõpsa ja mine otsaplastiku süsteem on näha neoonrohelises osas . Kuigi frantsiisi kaheksa reketi spetsifikatsioonid jäävad v8-st samaks – “tundsime, et oleme tõesti lukustanud selle, mida Blade’i sihttarbija spetsifikatsiooni vaatenurgast otsib,” ütleb Schaeffer – Wilson täiustab endiselt oma üldisi spetsifikatsioonitolerantse. Blade v9 täiustas 25%, et muuta iga reket täpsemaks, olgu see siis 16×19 või 18×20 versioonid 98-ruuttollise pea suurusest, 100-ruuttollised peaversioonid erinevates kaaludes, suurem 104-ruuttolline pea või juuniorversioonid.

Igal Wilsoni reketil on määrav esteetika, mida juhib domineeriv värv. Blade’i jaoks on see värv olnud roheline. Blade v9 jaoks on uus käik smaragdrohelisele, keskendudes sellele, et Blade näeks välja pigem tõsine tennisevarustus.

“Oluline on luua see frantsiisiidentiteet värvi kaudu, kuid me tahame olla ka nendes piirides uuenduslikud,” ütleb Schaeffer, lisades, et turniiritasemel mängijad palusid Wilsonil muuta reket tööriistaks, mitte mänguasjaks. “Tundsime, et sellel tõeliselt keerukal smaragdrohelisel oli professionaalne välimus.”

Wilson loodab, et uus Blade v9 parandab frantsiisi stabiilsust ja tunnetust, vähendab spetsifikatsioonide tolerantsides ja otsaplastikutes leiduvaid valupunkte ning loob visuaalse disaini, mis sarnaneb mängijate küsitud tööriistadega. See kõik annab kokku midagi natuke teravamat.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Free delivery is a few clicks away
  Just add 59€ worth of items to your cart and free it is. Simple as that.
  Add items to cart?
  Your cart seems a little too light, consider adding something spectacular here.
   Arvuta transport
   Want free delivery?
   Just add 59€ worth of items to your cart and free it is. Simple as that.
   Our shipping is ECO friendly
   We do all we can do go green and keep it green, and greener.
   We plant trees
   For every shipment we make, we also plant a tree. Lovely?
   Tagasi
   Lisa kood