Postitatud Lisa kommentaar

Reketi kasutusjuhend

GRAFIIT- JA KOMPOSIITREKETITE HOOLDUS

Hea Wilson’i klient,

Kuigi uuendused ja reketi tehnoloogia areng on lihtsustanud reketi hooldust, on olemas peamised ettevaatusabinõud, mida Wilson soovitab kohandada hooldamaks grafiit- või komposiitreketit.

Fiibermaterjalid ei ole vigastustele immuunsed. Kokkupõrked kõvade esemetega või väljakuga võivad põhjustada pragusid või reketi raami murdumist. Kui pidevalt kraapida reketi peaga väljakut, võib reketi pea kuluda ja nõrgeneda, kuna fiiberkiud kuluvad. Kriipsud reketi peas tähendavad, et tuleb tõsiselt kontrollida oma mängustiili.

Lisaks reketi pamperile võiks alati olla kasutusel otsateip (Wilson art. Z5224), leevendamaks väljakul tekkivaid vigastusi ja kulumist. Väljaspool platsi kasutage alati reketikotti, kaitsmaks reketeid juhuslike vigastuste eest.

Hoia oma reketit jahedas kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ekstreemne kuumus, külm, niiskus või päike võivad kahjustada reketit ja keeli. Soovitav on vältida ka reketi pidevat autos hoidmist, kus temperatuur vaheldub väga suure amplituudiga.

Reketi õige keelestamine on väga tähtis. Alati andke reket keelestada keelestajale, kellel on selleks piisavalt kogemusi. Alati jälgige reketile märgitud keelestamistugevust. Ebaõige keelestamine võib tekitada raamis pingeid, mis halvendavad mängitavust, vähendavad reketi vastupidavust ja keelte kasutusiga.

Jälgides neid baasreegleid võite tunduvalt pikendada reketi kasutusiga ja olla rahul reketi mänguomadustega.

Tootja ei anna garantiid reketi keelestule.

Purunenud reketiraamil puudub garantii kui sellel on tuvastatavad kokkupuutejäljed teise kõva esemega.

Head kasutamist,

WILSON SPORTING GOODS .CO. Esindaja: Amer Sports Suomi OY Eesti filiaal|Ahtri 6a B korpus | Tallinn|tel: 6459737

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga